Atsiliepimai

Savo verslą pradėjome nuo e-prekybos todėl įpatingai svarbu buvo rasti patikimą partnerį. Mantas ne tik sukūrė parduotuvės dizainą ir išsprendė techninę pusę, išsamios konsultacijos padėjo nuolat didinti pardavimus.

Jolita Černiauskienė

Bijūnai prie namo

Norėjau padėkoti Mantui, jog e-parduotuvės JumataMade kūrimo darbai vyko sklandžiai ir įdomiai. Parduotuvės kūrimo procese iš Jūsų sulaukėme daug profesionalių patarimų ir rekomendacijų, be to gavome atsakymus į visus iškilusius klausimus. Nuoširdžiai dėkojame ir linkime sėkmės naujų projektų įgyvendinime.

Jūratė

Jumata Made

Profesionaliai atliktas darbas, kuriant elektroninę parduotuvę MURKA. Mantas, atsižvelgdamas į pateiktą el. parduotuvės viziją bei išsakytus pageidavimus, pasiūlė geriausius sprendimus tiek dėl logotipo ir el. parduotuvės vaizdo, tiek dėl el.parduotuvės funkcionalumo. Be to, ir įgyvendinus projektą, toliau mielai suteikia pagalbą, iškilus įvairiems klausimams. Sėkmės, Mantai!

Aušra Gaudiešienė

Murka.lt

Pirmą kartą pamatę jūsų darbų pavyzdžius pagalvojom: "Štai jis! Dizaineris, kuris kuria tobulas svetaines!" Ir nenusivylėm! Ačiū jums už jūsų kūrybiškumą, naudingus patarimus bei malonu bendradarbiavimą. Jūsų dėka, mes taip pat tapome tobulos svetainės savininkais 😊

Olga Glinevičienė Kozodoi

Kids Avenue